سنگ عقیق شجر دریایی که به کنترل اضطراب انسان کمک می کرد

در حقیقت سنگ عقیق شجر دریایی ممکن است به افرادی که بخشش دیگران برایشان مشکل است و هرکسی که از موقعیت های ناامیدی و استرس رنج می برد کمک کند.

به نوبه خود، روابط عشقی و سایر روابط موجود با دیگران را به طور کلی بهبود می بخشد. ناگفته نماند دستیابی به روابط پایدار و مستحکم با اعضای یک خانواده.

اگر احساس سرکوب، عدم آزادی و ناتوانی در انجام وظایف جاری و غیر آن دارید، سنگ عقیق سنگ مناسبی برای محو این احساس و آثار آن است.

و اگر از کسانی هستید که در درون خانواده دچار مشکلاتی هستید و یا در زمینه کاری با مشکل مواجه هستید و پیش از هر چیز نیاز مبرم به قدرت، شجاعت و صداقت با خود دارید و برای تحمل عواقب مسیر خود نیاز به عزم دارید.

گرفتن اینجا او گم شد! جایی که سنگ معلولیت برای شما و برای همه این موارد مناسب است.

سنگ عقیق سرعت بدنی را در دویدن، مسابقات ماراتن و دو و میدانی افزایش می دهد، زیرا بر ریه ها، رگ های خونی، سیستم لنفاوی، دستگاه گوارش و بی اشتهایی تأثیر می گذارد.

این نوع عقیق مخصوص چاکرای گلو است، زیرا رنگ آبی روشن آن باعث تجزیه و تحلیل خلاقانه مسائل و حل مسئله می شود و همچنین بیان خلاقانه را در همه زمینه ها  به ویژه در زمینه های تزئین و بازنمایی  تقویت می کند.

علاوه بر توانایی آن در ایجاد فضایی مقدس، به شما شجاعت می دهد تا به اعتقادات خود پایبند باشید و توانایی دفاع از آنها را افزایش دهید.

سنگ عقیق از مخلوط سیاه و قهوه ای تشکیل شده است. یکی از محاسن این است که هر یک از مراتب معنوی را با مادیات مرتبط می کند و شما را از شر توهمات خلاص می کند تا روی زمین واقعیت زندگی کنید و ثبات در زندگی را تضمین کنید.

همچنین قدرت چی آسمانی را به همتای زمینی خود متصل می کند و سطوح کافی از انرژی معنوی را به شما القا می کند.

دستیابی به آگاهی معنوی در محل کار در کنار تعادل زمین و آسمان و کمک به رهایی از درد عاطفی، سنگ ایده آلی برای توانایی تمرکز است. از نظر شفای جسمانی؛ تهوع، سوء هاضمه و اسپاسم را برطرف می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.